Loading...

shape shape shape shape

University of West London

University of West London

Rreth këtij institucioni

University of West London

I vendosur ne Londer, University of West London eshte nje nder shume universitetet ne Londer i cili i ofron mundesite e pafundme qe Londra ofron cdo studenti shqiptar i cili aplikon menjehere ndermjet StudyCare. 

Pse ky universitet do ishte zgjedhja e duhur:

 • I renditur ne gjysmen me te mire te universiteteve ne Mbreterine e Bashkuar sipas "Times and Sunday Times Good University Guide 2018"
 • Ne top 60 universitetet me te mira ne vend sipas "The Sunday Times", University of West London eshte nje nder zgjedhjet me te mira ekonomike dhe akademike.
 • I cilesuar si universiteti me Student Friendly nga universitetet e Londres sipas "National Student Survey"

Studioni dege te ndryshme Bachelor dhe Master si:

 • Accounting and Finance
 • Biosciences
 • Business and Management
 • Chemical Engineering
 • Chemistry
 • Civil Engineering
 • Education
 • Electronic and Electrical Engineering
 • Mechanical Engineering
 • International Relations
 • Politicsal science
 • Psychology
 • Sports Science
bg

Na kontaktoni për të gjitha pyetjet tuaja